Merhaba Metro Fm ve yabancı hit müzik seven misafirlerimiz. Yine yep yeni bir 2017 Şubat ayına özel Metro Fm de en çok çalınan top 20 yabancı şarkılar listesi ile beraberiz.
Yabancı hir müzik piyasası yılbaşı, yeni yılında girmesiyle birlikte daha da doruklara tırmanmaya başladı. Ve artık Yabancı hit müzik yayın yapan radyoların top müzik listelerinde yeni süpriz sanatçılar ve isimler görmekteyiz. Gelin hep beraber 2017 içerisinde Metro fm de neler olmuş birlikte göz atalım.
Geçen ocak ayında çok fenomen olan başarılı sanatçımız KDA, Just Say adlı şarkısıyla Metro fm de lider durumdayken aynı sanatçıyı bu ay listede dördüncü sırada görüyoruz.
Bu ay (Şubat) ayında Metro Fm'in ilk sırasında DJ Snake sanatçımız Let Me Love You adlı şarkı ile liderliğini korumaktadır. Metro fm'in Şubat ayı top 20 listesi şubat ayı içerisinde güncellendikçe bizlerde gerekli değişimleri konumuzdan yapacağız. Ayrıca aşağıdaki listedeki şarkıların altlarında ilgili şarkının sözleri ve klibini gösteren linkler ile ilgili şarkıyı detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bizleri takip etmeyi ihmal etmeyiniz. Yeniliklerden ilk sizin haberiniz olsun. Diğer ay görüşmek üzere esen kalınız.

Metro Fm 2017 Şubat Ayına Özel Top 20 Yabancı Şarkılar Listesi

1 :
Let Me Love You
2 :
Rockabye
Clean Bandit
3 :
Human
Rag'n'bone Man
4 :
Just Say
5 :
Black Beatles
Rae Sremmurd
6 :
A Mi Lado
Serena
7 :
Habib Galbi
8 :
Now And Later
Sage The Gemini
9 :
Snake Charmer
Dj Antoine
10 :
I Got You
Bebe Rexha
11 :
But A Lie
Ahzee
13 :
Panda
Desiigner
15 :
Kill Em With Kindness
16 :
Omg
Arash
17 :
Sub Pielea Mea
Carla's Dreams
18 :
Lost On You
19 :
Tu Vas Danser
20 :
Lordly
Feder

Yukarı Çık