Sitemize eklenen tüm Flatcast yapılı radyolar, sitemize eklendiği an radyo isimleri otomatik olarak o an veritabanımıza yazılmaktadır. Radyolar bazen radyo sahipleri, bazen ise diğer kullanıcılar tarafından sitemize eklemektedir.
Sitemizde kayıtlı olan tüm radyolar arama motorları tarafından kayıt edilip, arama sonuçlarında listelenmektedir. Eğer kendi radyonuz sizin haberiniz olmaksızın Radyo Rulet sitemize eklenip, arama motoru sonuçlarında listelenmiş ise, Bu durum için endişe etmenize gerek yok. Bu durumdan rahatsız iseniz sadece kendi radyonuzu, (Radyonun Gerçek Sahibi Olmanız Koşulu İle) Radyo Rulet ve Arama motoru sonuçlarından, bizim sitemiz üzerindeki kayıtlarını silebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler :


İlk önce sitemize Kayıt olmalısınız. Ardından sitemize Giriş yapınız.

Daha sonra radyonuzun, Radyo Ruletteki sahipliğini doğrulamanız gerekiyor. Eğer radyonun gerçek sahibi siz iseniz radyonuzun sahipliğini aşağıdaki videoyu izleyerek çok basit bir şekilde doğrulayabilirsiniz.Radyonuzun sahipliğini doğruladıktan sonra, Kontrol Panelinizde radyonuza özel panel açılacaktır. Üstteki videoda buna yer verilmiştir.

Son olarak Kontrol Paneli / Radyomu Sil sayfasından radyonuzu, Radyo Ruletten silebilirsiniz. Kısa zaman sonra, radyonuzun bizim sitedeki kayıtlı indexi, arama motorlarından da silinecektir.