Alem Fm Dinle

Yayın hayatına 13 Ocak 1994’te başlayan Alem Fm, kaliteli yayıncılık anlayışı ve doğru Türkçe konuşma prensibiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Sen de unutulmaz şarkıları listesinde bulunduran profesyonel bir Alem Fm ile radyo dinle ve bambaşka dünyalara adım at. Alem Fm müzik radyo kanalı olduğu kadar eğlence, show ve aktüalite kanalı olarak da kendi çizgisini yaratmıştır.
Sanat, politika, astroloji, edebiyat, bilim, spor, ekonomi ve magazin gibi birçok dala değinen Alem Fm bu anlamda Türkiye’de ilklerin radyo kanalı unvanını kazanmıştır. Müzik haricinde gündemi yakalamak istiyorsan, canlı olarak Alem Fm dinle ve Alem Fm öncülüğünde birçok konudan haberin olsun. Alem Fm Türkçe Pop müziğin en sevilen parçalarına programlarında yer vermektedir.
Alem Fm yayın hayatına geçtiği tarihten bu yana, zengin yelpazesiyle birçok kez ödüle layık görülmüş ve kurumsal isimlerin takdirini kazanmıştır. Kaliteli radyo yayını prensibini ilk günden bu yana sürdürmeyi başaran Alem Fm sadık bir dinleyici kitlesi yakalamış ve bu yolda her geçen gün daha kaliteli bir yayıncılık için çalışmalarını sürdürmüştür.

Yukarı Çık