Best Fm Dinle

Best FM Türkiye’deki ilk özel radyo kanallarından birisidir. Tarih 5 Şubat 1993’ü gösterdiğinde yayın hayatına geçen Best Fm, müzikseverlere ilk olarak Ajda Pekkan’ın unutulmaz parçası Kimler Geldi Kimler Geçti ile seslenmiştir. Best Fm radyo dinle ve kulaklarının pasını sil. Yayına başladığı 90’lı yıllardan günümüze kadar temposunu bir an olsun düşürmeyen radyo kanalı, müzikte kaliteli parçalara yer verdiği kadar programı dâhiline aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumun gündemini canlı tutmayı başarmıştır.
Best Fm, habercilik anlayışıyla da öncü radyo kanallarından biri olmuştur. Tarafsız, güvenilir ve asla geriden gelmeyen canlı radyo dinle gelişmelerden haberin olsun. Gerek yayıncılık ilkeleri gerekse, teknolojik ağındaki kalitesiyle de en zor koşullarda yayınına devam etmeyi görev bilmiştir.
Geçmişten günümüze kulaklarımızda yer eden klasik parçalara da sahip çıkan Best Fm, yeni parçalara ve şarkıcılara da radyo yayını esnasında sıklıkla yer vererek, müziğin ve sanatçıların arkasında duran bir profil çizmiştir. Best Fm sponsorluğunda halen birçok sanatsal ve kültürel aktivite gerçekleştirilmekte ve program içerikleri yenilenerek müzikseverlerin ilgisi canlı tutulmaktadır.

Yukarı Çık