Damar Fm Dinle

Damar Fm radyo hayatına 2002 yılında başlamıştır. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ağırlıklı olarak arabesk ve fantezi şarkılarına yer veren Damar Fm'in sloganı 'jilet gibi radyo'dur. İnternet üzerinden yayın yapan radyolar arasındadır ve radyo Damar Fm dinle ile dünyanın her yerinden dinlenebilmektedir.
Damar Fm’in karasal bir frekansı olmamasına rağmen, oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Canlı radyo dinle ile hem Türkiye'de, hem de dünyanın diğer ucunda yaşayan gurbetçi Türklerin dinlediği Damar Fm, yüksek bir dinlenme oranına sahiptir. Damar Fm ekibinin tecrübeli çalışanları ve işinin ehli dj kadrosu, radyonun en çok dinlenen radyolar arasında yer almasına büyük katkı sağlamaktadır.
Haftanın her günü severek dinlenen 'Medcezir' ve 'Gecenin Kralı' programları en sevilen programlar arasındadır. Dinleyicilerin hoş vakit geçirdiği diğer bir popüler program da 'Harbi Kız'dır. Damar Fm radyo yayını ve program akışını canlı dinlemek için yapmanız gereken radyorulet.com’dan Damar Fm bağlantısını tıklamaktadır. Kesintisiz radyo dinlemenin ayrıcalığını internetiniz olduğu sürece her yerden rahatlıkla yaşayın.

 • Üye Avatar

  Hazim doğru

  17 Ocak 2018

  Halit arap oğlu halit arapoğlu

  Cevapla
 • Üye Avatar

  Hazim doğru

  17 Ocak 2018

  Halit arapoğlu

  Cevapla
Yukarı Çık