Derya Fm Dinle

Derya Fm 94.2 yayın frekansı ile Konya'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Arabesk ve fantezi tarzı müziklerin çalındığı Derya Fm, ulusal bir yayın ağı olmaması sebebiyle özellikle Konya ve çevresine hitap etmektedir. Ancak internet üzerinden radyo Derya Fm dinle ile Türkiye'nin her yerinden dinlenilebilmektedir.
Konyalılar tarafından oldukça sevilerek dinlenilen Derya Fm, dinleyicilerin istek ve görüşleri doğrultusunda kaliteli radyoculuk yapmaktadır. Derya Fm, duyguların derya olup aktığı bir radyo kanalıdır. Sadece Arabesk ve Fantezi tarzda müziklerin çalındığı radyoda unutulmaya yüz tutmuş eserler dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Canlı radyo dinle ile en damar şarkılar kesintisiz olarak dinlenilebilmektedir. Derya Fm’de program yapan djler, dinleyicilerin duygularını ifade ettikleri mesajları okuyarak, duygularını dillendirmektedir. Dinleyicilerin duygularına tercüman olacak parçalara yayın akışında yer vermektedirler.
Derya Fm'in hedef kitlesi belirlidir, yerel bir radyo olmasına rağmen arabesk müzik sevenler tarafından tercih edilen radyolar arasındadır. Radyo yayını internet üzerinden dinleyicilerden alınan istekler doğrultusunda yapılmaktadır. 'En damar şarkılar' sloganı ile gün boyu dinleyicilerini damar şarkılarla buluşturan Derya Fm'i, sitemizden kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

 • Üye Avatar

  tarık öz

  16 Ocak 2019

  konyadan tarık ben yarime bi parça arman armağan etmek istiyorum yarım istanbulu mesken mi tutun lütfen çalın

  Cevapla
 • Üye Avatar

  tarık òz

  16 Ocak 2019

  dün saat 3 sularında çaldınız türküleri söyleyebilir misiniz

  Cevapla
Yukarı Çık