Efkar Fm Dinle

Efkâr Fm, karnaval.com web sitesinin radyolarından bir tanesidir. Karnaval.com bünyesindeki diğer radyolardan farklı olarak Efkâr Fm'de, arabesk ve fantezi türünde müzikler çalınmaktadır. Karasal yayını olmadığı için sadece internet üzerinden radyo Efkâr Fm dinle özelliği olan sitelerden dinlenilebilmektedir.
Efkâr Fm, isminden de anlaşıldığı üzere daha çok duygusal parçaların çalındığı bir radyodur. Damar şarkılar olarak nitelendirilen arabesk ve duygu yüklü parçalar 'Kader yazar, Efkâr çalar' sloganı ile çalınmaktadır. Sadece internet üzerinden canlı radyo dinle ile Efkâr Fm'i dinlemek mümkündür. Yayın akışında çalınan parçaları dinlerken, aynı zamanda canlı yayına katılma imkânınız da vardır. Djler ile yapılan samimi sohbetler, Efkâr Fm'in 'samimi radyo' olarak adlandırılmasını da sağlamıştır. Her yaş grubundan ve her kesimden dinleyicisi olan Efkâr Fm, dinleyicilerinin beğenisiyle her geçen gün daha çok büyüme göstermektedir.
Efkâr Fm radyo yayını sadece internet üzerinden dinlenildiği için diğer bir alternatif yolla dinlenme olasılığı yoktur. Sitemizden Efkâr Fm'i her yerden kesintisiz olarak dinleyebilir. Efkâr dağıtmak isteyenlerin radyoya diledikleri parçayı istek olarak mesaj yolu iletmesi de mümkündür.

  • Üye Avatar

    POLATHAN

    25 Mart 2016

    selam

    Cevapla
Yukarı Çık