Fıstık Fm Dinle

Samsun merkezli yayın yapan Fıstık Fm, Karadeniz Bölgesine özgü yayın yapmaktadır. Karadeniz bölgesini hedef olarak belirleyen Fıstık Fm, aynı zamanda 'Her yerde sadece müzik' sloganını kullanarak tüm yurt genelinde dinlenen bir radyo olmayı hedeflemektedir. Samsun ve civarında karasal yayın yapmakla birlikte, internet üzerinden radyo Fıstık Fm dinle ile sadece Karadeniz bölgesinde değil, tüm yurt genelinde de dinlenilebilmektedir.
Gün içerisinde özellikle arabesk parçaların yer verildiği Fıstık Fm, işini seven sempatik djlere ve radyoculuğa tutku ile bağlı yayın ekibine sahiptir. Fıstık Fm kısa sürede çok fazla dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Kısa sürede popülerlik kazanmasının sebebi dinleyicilerin görüş ve isteklerine önem verirken, radyoculuk ilkelerinden de ödün vermemeleridir. Canlı radyo dinle ile internet erişiminin olduğu her yerden rahatlıkla dinlenilebilen Fıstık Fm'in en sevilen programları Karambol Show, Kelepçe ve Kahve Molası'dır.
Fıstık Fm'de radyo yayını ilkeli yayımcılık çizgisi göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Dinleyicilerine gün boyu unutulmaz anlar yaşatan Fıstık Fm, online olarak dinlenebildiği için popüler radyolar arasında yer almaktadır.

Yukarı Çık