Genç Radyo Dinle

Türk Sanat Müziği dalında yayın yapan Genç Radyo, 1993 yılından itibaren Konya'da yayın hayatına başlamıştır. Konya ve çevresinde Türk Sanat Müziği sevenleri bir araya getiren Genç Radyo, kısa sürede belli bir kesim tarafından severek dinlenir hale gelmiştir. Sadece Konya ve civarında değil, aynı zamanda internet üzerinden de dinleyicilerine ulaşmaktadır. İnternet bağlantınız olduğu sürece, radyo Genç Fm dinle özelliği ile Genç Radyo'yu 7 gün 24 saat boyunca her yerden dinleyebilirsiniz.
Genç Radyo ilk kurulduğu zamanlarda yayın akışında pop müzik ve yabancı müziğe de yer veriyorken, 1996 yılından itibaren Türk Sanat Müziğine öncelik vermektedir. Radyo konusunda çok büyük yatırımlar yapan Genç Radyo, Konya'da en iyi radyolar arasında yer almaktadır. Canlı radyo dinle ile Türkiye'nin her yerinden online olarak dinlenilebilmektedir.
Türk Sanat Müziği öncelikli olmakla birlikte radyo yayını herkesin dinleyebileceği tarzda programları içermektedir. Seviyeli programlarla gönüllere hitap eden Genç Radyo, Türk Sanat Müziği üzerine yayın yapan diğer radyolardan daha popülerdir. Türk Sanat Müziği dinlemekten keyif alıyorsanız, sitemizden her daim dinleyebilirsiniz.

 • Üye Avatar

  Nostaliji Sever

  20 Haziran 2016

  Yayınlarınız çok güzel ve kaliteli. Herkese iyi dinlemeler dilerim.

  Cevapla
 • Üye Avatar

  Kendini Genç Hissede..

  19 Haziran 2016

  Genç radyonun yayını gerçekten çok kaliteli. Genelde nostalijik ve eski istanbul müzikleri çalıyorlar. Teşekkürler genç radyo seviliyorsunuz.

  Cevapla
Yukarı Çık