İstanbul Fm Dinle

‘’Radyonu kaynağından dinle’’ sloganıyla yayın hayatına devam eden İstanbul Fm, Demirören Grubuna ait ilk radyo kanalı olma özelliği taşımaktadır. Sen de radyo İstanbul Fm dinle ve İstanbul Fm tarafından sunulan yayınları takip etmeye başla. İstanbul Fm, kesintisiz Türkçe Pop Müzikle 24 saat boyunca yayın yapmaktadır. Yayına girdiği ilk yılından itibaren yükselişe geçen bir grafik sergilemektedir.
Kendi dinleyici kitlesini kısa sürede oluşturmayı başaran ve teknik altyapısıyla da oldukça başarılı olan İstanbul Fm 88.6 da yayın yapmaktadır. Sen de canlı radyo dinle ve İstanbul Fm çatısı altında toplanan en yeni Türkçe şarkıları dinleme fırsatı yakala. Sosyal medyayı da çok iyi bir şekilde kullanan radyo, dinleyicilerine çeşitli hediyeler vermektedir.
Oldukça fazla tıklanma sayısı elde eden başarılı bir internet sitesi hazırlayan İstanbul Fm bu sayede daha fazla dinleyiciye ulaşma fırsatı da yakalamaktadır. Profesyonel radyo yayını yaparak, dinleyicilerini mutlu etmeyi hedefleyen kanal, hazırladığı birbirinden çeşitli ve kaliteli program içerikleriyle de dikkatleri çekmektedir. İstanbul Fm, aynı zamanda Türksat 4a üzerinden de yayın yapmaktadır.

Yukarı Çık