Joy Türk Dinle

Yayın hayatına 2004 yılında Joy Türk olarak devam eden popüler radyo kanalı, 24 saat Türkçe slow müzik yayını yapmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Sen de slow müzikten hoşlanıyor ve aşk şarkılarıyla güne devam etmek istiyorsan, Joy Türk Radyo Dinle ve kaliteli slow müzik yayını yapan kanalı takip et.
Joy Türk Fm, kaliteli altyapısı ve birbirinden efsane olmuş yerli slow parçalarını yayınlamasıyla radyo kanalları arasında haklı bir başarı elde etmiştir. Sen de canlı joy türk radyo dinle ve Joy Türk Fm bünyesindeki kaliteli radyo yayıncılığının keyfini çıkar. Joy Türk 90’lı yılların başında önce başka bir isimle yola çıkmış ve kalitesini her zaman devam ettirmiştir.
Kaliteli bir radyo yayını bünyesinde sabahın erken saatlerinden gecenin ilerleyen saatlerine kadar Türkçe slow müzik dinleyebilirsiniz. Bu anlamda kendi dalının en güzel örneği olan Joy Türk çatısı altında easy listening türünün en güzel örnekleriyle kulaklarınızın pasını silebilirsiniz. Romantik gecelerin ve özel günlerin vazgeçilmez radyo kanalı olan Joy Türk Fm, 89.0 İstanbul’da yayınına devam etmektedir.

  • Üye Avatar

    Asi Prens

    21 Nisan 2016

    Siteniz çok güzel. Emeklerinize sağlık. Joy Türk fm'de çok güzel :D herkese iyi dinlemeler diliyorum.

    Cevapla
Yukarı Çık