Kral Pop Fm Dinle

1 Mart 2011 tarihinden itibaren yayında olan sevilen radyo kanalı Kral Pop Fm, Türk pop müziğinin en sevilen parçalarını dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Sen de radyo Kral Pop Fm dinle ve geçmişten günümüze en popüler Türkçe şarkıları dinleme şansı yakala. Doğuş Grubu bünyesinde yayın yapan bir radyo kanalı olan Kral Pop Fm, TMSF’den Radyo 5’in yayın haklarının alınmasıyla yayın hayatına başlamıştır.
Kral Fm ve Kral Pop aynı isimleri paylaşmaktadırlar ancak farklı türlerde müzik yayını yapmaktadırlar. Radyo, başarılı ve popüler Dj’lerle dinleyicilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Hem teknik altyapısı, hem de yayıncılığı kaliteli bir canlı radyo dinle ve Kral Pop Fm çatısı altında toplan. Kral Pop Fm yayına girdiği ilk tarihten bu yana oldukça ilgi gören bir radyo kanalıdır.
Kral Pop Fm bünyesinde yer alan en tanınmış Dj’ler; Muzo, Bay J, Geveze, Çelik, Kezban, Tolga, Şebnem, Onur, Merih, Eftelya ve Erkan programlarına devam etmektedirler. Bugüne kadar birbirinden kaliteli programlarla radyo yayını yapan Kral Pop Fm, müzik organizasyonlarında da kendinden söz ettirmektedir.

Yukarı Çık