Mydonose Fm Dinle

Türkiye’de en sevilen radyo kanallarından biri olan Mydonose Fm, yayın hayatına ilk kez 12 Ocak 1998 tarihinde başlamıştır. 4 başarılı yıldan sonra kaliteli yayıncılık anlayışıyla Mydonose Türk Pop projesi hayata geçirilmiştir. Sen de hemen kanala basarak kaliteli bir radyo Mydonose Fm dinle ve Mydonose Fm aracılığıyla keyifli bir gün geçir.
Mydonose Fm neredeyse 2 yıl boyunca anonssuz program yapmış ve reklamsız bir yayıncılık hayatı sürmüştür. Buna rağmen program içerikleriyle milyonlarca kişinin dikkatini çekmiş ve bağımlılık yaratmıştır. Sen de canlı Mydonose Fm dinle ve Mydonose Fm bünyesindeki programları takip et. Mydonose Fm aynı zamanda güçlü yayın vericisiyle de büyük kitlelere ulaşmakta ve eğlenceli programlara imza atmaktadır.
Her zaman en yeniler ve en iyileri gündemine getiren bir radyo yayını dinlemek istediğinizde Mydonose Fm sizlere kapılarını açmaktadır. Türk pop müziği tutkunları tarafından en sevilen radyo kanallarından biri olan Mydonose Fm, 2004 yılında da Ankara’nın en çok sevilen radyo istasyonlarından biri olmuştur. Mydonose Fm, 25 Nisan 2005 tarihinden itibaren programlı yayın hayatına başlamıştır.

Yukarı Çık