Ntv Fm Dinle

Ntv Fm yayın hayatına 13 Kasım 2000 tarihinde başlamıştır. Yayına girdiği tarihten bu yana program içerikleriyle fark yaratan radyo kanalı kendisine gerçek bir dinleyici kitlesi yaratmayı başarmıştır. Sen de hem müzik, hem haber, hem de spor hakkında bilgi almak istiyorsan, radyo Ntv Fm dinle ve Ntv Fm bünyesindeki programları takip etmeye başla.
Ntv Fm bugüne kadar spor, ekonomi, sinema, borsa, sanat haberleriyle gündemi yakalamayı bilmiş ve haberleri anı anına dinleyicileriyle paylaşmaya çalışmıştır. Sen de canlı radyo dinle ve tematik bir radyo kanalı olan Ntv Fm’le gündemi yakala. Ntv Fm gün boyu geniş bir haber ve müzik yelpazesiyle yayın hayatına tüm hızıyla devam etmektedir.
İlgiyle takip edeceğiniz haber kuşakları, başarılı programlar, hafta içi ve hafta sonu yayınlarındaki titizlikle dinleyicilerin favori radyo kanalları arasında gösterilen Ntv Fm radyo yayını konusunda dünya standartlarında bir örnek sunmaktadır. Radyo kanalında ayrıca Voice of America, Deutsche Welle ve BBC Dünya Servisi Haberleri sunulmaktadır. Bu anlamda Türkiye’nin sayılı radyo kanallarından biri haline gelmiştir.

Yukarı Çık