Number One Fm Dinle

İstanbul merkezli yayın yapan Number One Fm, 1992 yılında Ömer Karacan tarafından Londra’da kurulmuştur. Sen de radyo Number One Fm dinle ve Number One Fm aracılığıyla dünya Pop müziğinden haberdar ol. Number One Fm 1994 yılında İstanbul’a taşınmış ve burada yine kaliteli altyapıya sahip stüdyosunda müzikseverlerle birlikte olmaya devam etmiştir. Karasal yayın haricinde Türksat 4A uydusu da yayın yapmaktadır.
24 saat boyunca hit müzik keyfi yaşatan radyo kanalı halen Türkiye’nin en popüler ve en çok sevilen programlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Canlı Number One Fm radyo yayını dinle ve trafik stresini atarak Number One Fm bünyesindeki en popüler şarkılarla keyiflen. Number One Fm ayrıca oldukça önemli sosyal sorumluluk projelerinde de görev almaktadır.
Sosyal medya tarafından da hemen her yıl dinleyicilerin en sevdiği radyo kanalı olma özelliği taşıyan Number One Fm, en son müzik haberleriyle de müzikseverlerin beğenisini kazanmaktadır. Number One Fm, Dünya müziğindeki en yeni gelişmeleri takip eden radyo yayını dinle anlayışıyla ülkemizde radyoculuk alanında oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yukarı Çık