Pal Fm Dinle

Pal Fm, Pal Medya’nın ilk radyosu olma özelliğini taşımaktadır. Müziğin Türkçesi sloganıyla hareket eden ve bu anlamda oldukça geniş bir kitleye ulaşan Pal Fm gibi bir radyo Pal Fm dinle ve kesintisiz Türkçe müziğin tadını çıkar. Pal Medya bilindiği üzere dünyadaki sayılı denizcilik firmalarından biri olan Palmali Group of Companies bünyesinde faaliyet göstermektedir.
13 Ağustos 2007 tarihinde İstanbul’un Akatlar semtindeki stüdyosunda yayın hayatına başlayan Pal Fm, 7 gün 24 saat kesintisiz Türkçe müzik yayını yapmaktadır. Bu sayede sen de sabah gün doğarken, gün boyunca ve geceye devam ederken, canlı Pal Fm radyo yayını dinle ve enerjik hisset. Pal Fm yayın akışını Türk müziğinin seçkin isimleri meydana getirmektedir.
Pal Fm, İstanbul’da bulunan stüdyosunda, dünyadaki en gelişmiş teknolojik yapıyı kullanmaktadır. Medya dünyasına yeni bir soluk getiren radyo yayını olma konusunda oldukça istekli olan Pal Fm, hemen her döneme damgasını vuran Türkçe parçaları yayına sokarak, değişik yelpazedeki müzikseverlere ulaşmaktadır. Kadrosu oldukça genç ve dinamik olan kanal, profesyonel bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir.

Yukarı Çık