Park Fm Dinle

Son derece farklı bir sloganı olan Park Fm, Ankara merkezli bir yerel radyodur. 'Âlemin park ettiği frekans' sloganı ile oldukça kararlı ve iddialıdır. İnternet üzerinden radyo Park Fm dinle ile Park Fm'de gün boyu çalınan Ankara oyun havalarını, türkülerini ve Ankara'ya özgü şarkıları dinleyebilirsiniz.
Ankara'nın en çok dinlenen radyolarından bir tanesi olan Park Fm'de oldukça başarılı djler program yapmaktadır. İlk yayınına 2007'de başlayan Park Fm, kısa sürede bilinen bir yerel radyo haline gelmiştir. Yayın akışına aralıksız devam eden Park Fm'i canlı radyo dinle ile 7 gün 24 saat kesintisiz olarak Türkiye'nin her yerinden radyo dinleyebilirsiniz. Keyfinizi yerinize getirecek olan Radyo'da Ankara oyun havalarının yanı sıra, arabesk parçalara ve uzun havalara da yer verilmektedir. Park Fm özellikle iş çıkışları eve dönüş yolunda sizlere trafiğin çekilmezliğini unutturmaktadır.
Park Fm'de program yapan sempatik djlerinin programlarının kısa sürede müdavimi olacaksınız. Park Fm'de radyo yayını kesintiye uğramaz. Eda ile Serüven, 06 Metin, Aslanla Muhabbet ve İrem Kız programları hayatınızı şenlendirir.

Yukarı Çık