Radyo Alaturka Dinle

Radyo Alaturka 2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Türk müziğinin en seçkin radyosu sloganıyla kurulan Alaturka günümüzde dinleyiciler tarafından sevilerek dinlenen bir radyo programı olmayı başarmıştır. Radyo Alaturka İstanbul merkezli yayın yapmaktadır. Ve 10 yılı aşkın süredir Türk Sanat Müziği tarzında dinleyicilerine en kaliteli Türk Sanat Müziği yayını yapmaktadır. Ülkemizin Türk Sanat Müziği kültürünü başarıyla yaşatmaktadır.
Türk Sanat müziğimizin en eski yıllarına ait 1950-1990 yıllarına kadar bütün eski türkülerini dinleyicilerine çalarak hala yaşatmaktadır. Sizde hemen şimdi Radyo Alaturka Fm'i dinleyin. Radyo Alaturka aynı zamanda Türksat 4A uydusu üzerinden yayın hayatına devam etmektedir. Radyo Alaturka Türk Sanat Müziği başta olmak üzere bütün dinleyicilerine uygun yayın yapmaktadır. Sizde hemen şimdi radyorulet kalitesiyle Radyo Alaturka Fm'i canlı olarak dinleyin.
Radyorulet kalitesiyle Radyo Alaturka FM'i İster cep telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan 7 24 saat internetiniz olduğu sürece Online olarak dinleyebilirsiniz.
Radyo Alaturka Fm'de En sevdiğiniz programlar olan, Serda Ceyhan ile güne merhaba ve onun ardından Gönülden Nağmeler gibi tüm dinleyiciler tarafından çok sevilen programları canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • Üye Avatar

    mahalleli

    17 Haziran 2019

    bazen şiirlerini ben yazacağı sen okuyacaksın tamam

    Cevapla
Yukarı Çık