Radyo Banko Dinle

Müzik hayatına 2006 yılında başlayan Radyo Banko, günün her saati sevdiklerinize istek parça armağan edebileceğiniz bir radyo istasyonudur. Evden, işten, okuldan, dilediğiniz yerden Radyo Banko'yu arayarak sıradaki parçayı isteyebilir, Dj Burcu'nun 'Dile Burcu'dan Ne Dilersen' programına canlı olarak katılabilirsiniz. İnternet üzerinden Radyo Banko dinle ile her yerden Radyo Banko'yu dinleyebilir, eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz.
Radyo Banko'da kaliteli ve sempatik djlerle birbirinden keyifli programlar yapılmaktadır. Canlı radyo dinle ile en çok sevilen şarkıların çalındığı radyolar her yerden dinlenilebilmektedir. Ankara merkezli olan Radyo Banko'yu da internet bağlantısının olduğu dilediğiniz her yerden dinleyebilirsiniz. Özellikle trafiğin yoğun olduğu iş çıkışlarında 'Efsaneyle Eve Dönüş Yolculuğu' programını dinleyerek stresinizi atabilirsiniz. Bölgesel yayın yapan Radyo Banko, Ankara havalarına ağırlık vermektedir.
İnternet üzerinden radyo yayını ile sadece Ankara'da yaşayanlar tarafından değil, her yerden Ankara'ya özgü şarkı ve türküler rahatlıkla dinlenilebilmektedir. Radyo Banko'yu sitemizden sorunsuz ve kesintisiz olarak dinleyebilir, sabah ve akşam Radyo Banko'da çalınan hareketli oyun havalarının ritmine kendinizi kaptırabilirsiniz.

 • Üye Avatar

  Hazim doğru

  17 Ocak 2018

  Halit araboğlu beni benden

  Cevapla
 • Üye Avatar

  Ankara 06

  17 Mart 2016

  Oyun havaları çok güzel :D

  Cevapla
Yukarı Çık