Radyo Dem Dinle

Yöresel ve Türk Halk Müziği tarzında yayın yapan Radyo Dem, İstanbul merkezli bir radyodur. Online yayın yapan Radyo Dem'e günün her saati mesaj göndererek, dilediğiniz türküyü sevdiklerinize istek parça olarak armağan edebilirsiniz. Radyo Dem dinle ile internet üzerinden dillere destan olmuş tüm Türk Halk Müziği eserlerine Radyo Dem'de rastlamak mümkündür.
İnteraktif katılımlarla dinleyicilerin ilgisini çeken Radyo Dem'e sınırsız mesaj atabilir, mesajınızın sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Online bir radyo olması sebebiyle canlı radyo dinle ile dünyanın her yerinden dinlenebilen Radyo Dem'de sadece türkü ziyafetiyle karşılaşmaz, aynı zamanda güncel halk müzikleri hakkında da bilgi sahibi olursunuz. Sevilen djlerle keyifli sohbetler yapmak için canlı yayına katılabilirsiniz, okunmasını istediğiniz mesajları gönderebilir, sesinizi radyodan duyurabilirsiniz.
Geçmişten günümüze tüm türkülerden haberdar olabileceğiniz Radyo Dem'de, günün her saati gönül âşıkları ve türkü severlerin sevdiği parçalar ardı arkasına sıralanmaktadır. Radyo Dem, radyoculuk hayatına giriş yapmakla birlikte, yayınlarına ara vermeksizin başarılı bir şekilde devam etmektedir. Radyo Dem’in internet üzerinden radyo yayını sitemizden kesintisiz olarak dinleyiciyle buluşmaktadır.

Yukarı Çık