Radyo Ekin Fm Dinle

Radyoculuk hayatına 90'lı yıllardan itibaren devam eden Radyo Ekin Fm, türkü dostlarını Anadolu'nun sıcaklığıyla buluşturmaktadır. 'Ayrımsız türküler' sloganı ile ülkemizde çok sayıda kişi tarafından dinlenilmektedir. Hem karasal, hem de online bir radyo olması sebebiyle internet üzerinden radyo Ekin Fm dinle ile dinleyicilerine ulaşmaktadır. Radyo Ekin Fm’in dünya çapında hayranları da vardır.
Yayın dünyasına giriş yapmakla birlikte her geçen gün dinleyici kitlesini arttıran Radyo Ekin Fm, ayrıca Türksat 3A uydusundan da dinlenilebilmektedir. İnternet üzerinden canlı radyo dinle ile günün hangi saati olursa olsun, nerede bulunursanız bulunun Radyo Ekin Fm'i dinleyebilirsiniz. Radyo Ekin Fm’de program yapan her bir dj, farklı bir formatta program yapmaktadır. Bu sayede her yaşa ve kesime hitap edebilmektedir.
Ekin Fm radyo yayını genellikle yöresel müzikleri içermekle birlikte, popüler tüm müzik türlerini de dinlemenize olarak sağlamaktadır. Dilerseniz 94.3 frekansından Radyo Ekin Fm'i dinleyebilir, dilerseniz internet sitemiz üzerinden online ve kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Radyo Ekin Fm’i arayarak sevdiklerinize, sevdikleri parçaları hediye edebilirsiniz.

 • Üye Avatar

  muharrem ben izmirde..

  23 Şubat 2018

  slm hayırlı akşamşar sıradaki türküyü tüm ekin radyo dinleyenlere gelsin

  Cevapla
 • Üye Avatar

  ahmet bakırcıoglu

  14 Eylül 2016

  iyi dinlemler

  Cevapla
Yukarı Çık