Radyo Ezgi Dinle

Radyo Ezgi, Elazığ genelinde ve çevresinde yayın yapan yerel bir radyo kanalıdır. 2003 yılında radyoculuk hayatına başlayan Radyo Ezgi, yenilikçi, güncel ve ilkeli yayın yapmaktadır. Elazığ'da 88.0 frekansından dilemenin mümkün olduğu Radyo Ezgi, internet üzerinden radyo Ezgi Fm dinle ile sitemizden online olarak dinlenilebilmektedir.
24 saat aralıksız yayın yapan Radyo Ezgi, yöresel halk müziğini seven dinleyicilere hitap etmektedir. Canlı radyo dinle ile her yaştan halk müziğini sevenleri bir araya getirmektedir. İnternet erişimi olduktan sonra her yerden rahatlıkla dinlenilebilmektedir. Radyo Ezgi, özellikle özgün müziğe yayın akışında yer vermektedir. En sevilen ve popüler şarkıların yanı sıra, unutulmaz eski parçaları da çalmaktadır. Kimi zaman nostaljik, kimi zaman hit parçalarla dinleyicilerine keyifli anlar yaşatmaktadır.
Radyo Ezgi’de 'hayatın ta kendisi' sloganı ile müzikten sanata, haberden sosyal medyaya dair tüm konulara değinilmektedir. Kesintisiz radyo yayını esnasında sevilen djler birbirinden güzel programlara imza atmaktadır. Elazığ’da oldukça meşhur olan Radyo Ezgi internet üzerinden online yayınla da tüm Türkiye genelinde dinlenen bir radyo olmayı hedeflemektedir.

  • Üye Avatar

    POLATHAN

    25 Mart 2016

    merhaba radyo ezgi.bende bir istek parcası istiyorum.ibrahim tatlısesten kara tren şarkısını

    Cevapla
Yukarı Çık