Radyo Fenomen Dinle

Radyo Fenomen İstanbul’da kurulan radyo, yayın hayatına 12 Eylül 2007 tarihinde başlamıştır. Sen de yabancı formatlı yayın yapan Radyo Fenomen dinle ve Radyo Fenomen çatısı altında gün boyu keyiflen. Popüler radyo kanallarından biri olan Radyo Fenomen İstanbul dışında İzmir, Ankara, Bursa, Konya ve Antalya’dan da yayın yapmaktadır. Aradığınız yabancı müziği günün her saati bu radyoda bulabilirsiniz.
Oldukça dinamik bir şekilde yayın yapan Radyo Fenomen, bünyesinde en eğlenceli Dj’leri toplamaktadır. Sen de canlı radyo dinle ve Radyo Fenomen Dj’leriyle güne hareketli başla. Radyo Fenomen aynı zamanda uydu alıcıları ve internet teknolojisi sayesinde dünyanın her noktasından rahatlıkla takip edilebilmektedir.
Saat 05.00 de günün başladığı Radyo Fenomen’de gün boyu sizi enerjik bir şekilde ayakta tutacak müzikler çalınmakta ve Dj eşliğinde programlar yapılmaktadır. Radyo yayını konusunun da yıllar boyu profesyonel çizgisini bozmayan Radyo Fenomen, günümüze kadar başarıyla programlarına devam etmektedir. Radyo Fenomen’de aynı zamanda en son çıkan popüler Dj’lerin parçalarını dinleme olanağı da bulabilir ve müzik haberlerini takip edebilirsiniz.

Yukarı Çık