Radyo Karadeniz Dinle

Radyo Karadeniz 2003 yılından itibaren yayın akışına devam etmektedir. Ankara ve çevresinde 88.6 frekansı üzerinden karasal olarak yayın yapmaktadır. Ancak radyorulet.com aracılığı ile internet üzerinden tüm Türkiye'ye sesini duyurmaktadır. İnternet üzerinden radyo Karadeniz dinle ile ilkeli ve kaliteli yayın yapan Radyo Karadeniz'i günün her saati dinleyebilirsiniz.
Tarafsız ve doğru haberleri, kaliteli müzikleri, genç ve dinamik djlerin programlarını canlı radyo dinle ile takip edebilirsiniz. Adından da anlaşıldığı üzere yayın akışında Karadeniz müziklerine ve yöresel parçalara yer veren Radyo Karadeniz, dinleyicileriyle kültürel bir bağ kurmaktadır. Radyo Karadeniz'de aynı zamanda Türkçe pop, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, arabesk, Türkü ve slow parçaları da dinleyebilirsiniz.
Geniş bir müzik çeşitliliği ve ilkeli haber programlarıyla son derece kaliteli radyo yayını yapmaktadır. Özellikle memleket özlemi çekenlerin, Karadeniz müzikleri dinlemekten keyif alanların severek dinlediği Radyo Karadeniz, geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Radyo Karadeniz'i sitemizden günün her saatinde ve dilediğiniz yerden 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

  • Üye Avatar

    duru celik

    09 Temmuz 2019

    slm

    Cevapla
Yukarı Çık