Radyo Megasite Dinle

İlk yayınına 1993'te başlayan Radyo Megasite, 20 yılı aşkın süredir kesintisiz olarak müzik hayatına devam etmektedir. Ankara merkezli olan Radyo Megasite, tüm dünyaya açılan ulusal bir radyo kanalıdır. En damar parçaların ve arabesk şarkılarının çalındığı radyo, 'Hmm Megasite' sloganını kullanmaktadır. Arabesk sevenlerin günün her saati radyo Megasite dinle ile tercih edebileceği Radyo Megasite'yi internet üzerinden online olarak dinlemek mümkündür.
Radyo Megasite, son yıllarda teknolojinin tüm imkânlarını en iyi şekilde kullanan radyolardan bir tanesidir. Yayın politikasından ödün vermeyen ve dinleyici sayısını her geçen gün arttıran Radyo Megasite'ye, canlı radyo dinle ile erişim sağlayabilirsiniz. Kendini Türkiye'nin can damarı olarak niteleyen radyo, damar ve hüzünlü şarkıların adresidir. Radyo Megasite'nin bünyesinde program yapan djler, kaliteli programlarıyla radyo dinlemeye farklı bir bakış açısı getirmektedir.
Günün her saati radyo yayını kesintisiz olarak devam eden Radyo Megasite, özellikle geceleri çok sayıda dinleyici tarafından dinlenmektedir. Türkiye'nin sevilen arabesk şarkılarını söyleyen Hüseyin Kâğıt, hafta içi her gün Radyo Megasite'de program yapmaktadır ve en çok takip edilen programlar arasındadır.

Yukarı Çık