Radyo Spor Dinle

Türkiye’nin ilk spor radyosu olan Radyo Spor Fm, Saran Holding bünyesinde kurulmuş bir radyo kanalıdır. Yayın akışı, canlı spor yayınları ve spor programları üzerine kuruludur. Sen de radyo Radyo Spor dinle ve sporla ilgili takip etmek istediğin programları Radyo Spor Fm vasıtasıyla takip et. Sporla yakından ilgilenen her kesime hitap etmeyi görev bilen radyo, bu anlamda yayın politikasıyla takdir toplamıştır.
Radyo Spor Fm, sadece spor yapanlara ve bu meslekle uğraşanlara değil, kadın erkek her dinleyiciye ulaşmakta ve sporu sevdirmektedir. Sen de canlı radyo dinle ve Radyo Spor Fm çatısı altında toplanarak, canlı spor karşılaşmalarına anında tanık ol. Radyo Spor yayına ilk başladığı tarihten bu yana ilgi ve merakla takip edilmektedir.
İnternet sitesi hemen her gün güncellenen ve severek takip edilen radyo ayrıca Digitürk 405. kanal üzerinden de radyo yayını yapmaktadır. İstanbul’da 107.2’den yayın yapan Radyo Spor Fm ayrıca Ankara, İzmir, Kocaeli, Söke, Sakarya, Kuşadası ve Manisa’da da yayınlarına devam etmektedir. Sporla kalmak istiyorsanız, siz de hemen Radyo Spor Fm’i açabilirsiniz.

Yukarı Çık