Show Radyo Dinle

1992 yılında yayın hayatına başlayan Show Radyo, ağırlıklı olarak Türk pop müziği yayını yapmaktadır. Bunun yanı sıra naklen spor karşılaşmaları, kültür sanat haberleri ve haber programlarıyla da gündemi takip ederek, dinleyicinin beğenisini kazanmıştır. Sen de Show Radyo dinle ve Show Radyo’nun kaliteli programlarıyla hem müzik dinle, hem de gündemi yakala.
Show Radyo’nun bir diğer özelliği de 1997 yılı itibariyle bilgi işlem teknolojisini yayın sistemine katması ve bu konu hakkında girişimde bulunan sayılı radyo istasyonlarından biri olmasıdır. Ulusal çapta bir yayın yapan Show Radyo vasıtasıyla canlı radyo dinle ve kaliteli radyoculuğun zevkini çıkar. Show Radyo profesyonel programcılarıyla da dinleyiciyi cezbetmeyi bilmiş başarılı bir istasyondur.
Yayın hayatına ilk başladığı günlerde hem İngilizce, hem Fransızca yayın yapan kanal, daha sonraki zamanda bu yayın politikasını değiştirmiş ve sadece Türkçe sözlü müzik yayınlamaya karar vermiştir. Türkiye’nin en çok dinlenen radyo kanallarından biri olan Show Radyo, canlı radyo yayını ve teknik kalitesiyle ilk sıralardaki yerini korumaya devam etmektedir.

Yukarı Çık