Slow Türk Dinle

1992 yılında kurulan Slow Türk İstanbul merkezli yayın yapmakta olan çok geniş çok büyük dinleyici kitlesine sahip olan ulusal bir radyodur. Slow Türk FM aynı zamanda ünlü sanatçıları programına konuk etmektedir. Aşıkların vazgeçilmez radyosu Slow Türk fm'i hemen şimdi canlı olarak dinleyin. Sizde Slow Türklü olun.
Ülkemizin en sevilen radyolarından birisi olan aşkın frekansı sloganıyla İstanbul merkezli yayın yapmakta olan Slow Türk ülkemizde slow müzik tarzında en sevilen ve en çok dinlenen radyoların başında gelmektedir. Duygusal hüzünlü parçalarla dinleyicilerine hüzünlendiren kimi zaman da slow ve hüzünlü parçalarıyla dinleyicilerini dinlendirmektedir.
Slow Türk İstanbul frekansı 95.3 dür. Çok kısa sürede büyük başarıyı yakalayan Slow Türk duygusal ve Slow müzik tarzıyla dinleyicilerini adeta mest etmektedir. Sizde en sevilen slow müzik parçalarını sevdiklerinizle beraber radyorulet kalitesiyle gece gündüz hergün sürekli bizimle birlikte dinleyin. Slow Türk fm'i internetten canlı olarak hemen şimdi dinleyin. En duygusal en hüzünlü şarkılar slow Türk Fm de sizleri bekliyor. Slow Türk Canlı Radyo Yayını Dinle.

 • Üye Avatar

  Kalpsiz

  11 Ekim 2016

  Oha Diyorum dan gelenler şukulasın :)

  Cevapla
 • Üye Avatar

  HDP

  10 Ekim 2016

  ÇOK GÜZEL YAYIN YAPIYORSUNUZ HEP BÖYLE DEVAM EDİN

  Cevapla
 • Üye Avatar

  Volkan

  09 Ekim 2016

  Ahhhhh Gülben ergennnnn

  Cevapla
 • Üye Avatar

  Sen Ve Ben

  05 Haziran 2016

  Harika bir yayın yapıyorsunuz. Teşekkürler Slow Türk Fm.

  Cevapla
 • Üye Avatar

  Canx

  26 Nisan 2016

  Slow Türk fm'i nezaman dinlesem nedense hep eski günler aklıma gelir. Hayatımın radyosu. İyi dinlemeler.

  Cevapla
Yukarı Çık