Süper Fm Dinle

Süper Fm İstanbul merkezli bir istasyon olup, Türkiye’nin ilk özel radyo kanallarından birisidir. Yayına çıktığı ilk tarihten bu yana oldukça büyük bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Bağımlılık yaratan programları, kulaklarda yer eden tanıtım müzikleriyle her kesimden radyo dinleyicisinin sempatisini kazanmıştır. Sen de radyo Süper Fm dinle ve Süper Fm aracılığıyla coşmaya başla.
Süper Fm Ulusal yayın yapmaktadır. Bünyesinde en popüler DJ’leri barındıran kanal, Türkçe sözlü Pop müzik yayınıyla yıllardan beri en çok sevilen radyo kanallarından biri olma özelliği taşımaktadır. Sen de hemen canlı Süper Fm radyo yayını dinle ve Süper Fm çatısı altında gün boyu en güzel Türkçe şarkıları dinle. Süper Fm 15 yıldır dinleyicileriyledir.
Dinamik olduğu kadar oldukça eğlenceli ve samimi bir yayın politikası çizen Süper Fm, radyo dinleyicilerinin sayısını arttırmayı başarabilmiştir. Kaliteli radyo yayını dinle konusunda oldukça titiz çalışan Süper Fm, sabahın ilk saatlerinden itibaren dinleyicilerin uykusunu gidermekte, gerek programları, gerekse DJ’leriyle herkesi coşturmaktadır. 24 saat canlı yayın yapan Süper Fm hem günümüzün popüler şarkılarını, hem de geçmişte yer eden parçaları paylaşmaktadır.

  • Üye Avatar

    Tayyip yalçın

    18 Mart 2017

    Derya uludağ okyanustan önce çalan parçanın adı nedir?

    Cevapla
Yukarı Çık