Tgrt Fm Dinle

İstanbul merkezli olan Tgrt Fm, 1993 yılından itibaren kesintisiz olarak radyo yayınına devam etmektedir. Radyoculuk ilkelerinde kalite ve özgünlüğe önem veren Tgrt Fm, Türkiye'nin her yerinden rahatlıkla dinlenilebilmektedir. İnternet üzerinden radyo Tgrt Fm dinle ile dünyanın her yerine sesini ulaştıran Tgrt Fm, kaliteli radyoculuğun nasıl yapılması gerektiğini gösteren örmek radyolardandır.
Tgrt Fm, dinleyicilerine sadece müzik yayını yapmak yerine, insanların gündemi yakından takip etmesini sağlayan haber programları, dini sohbetler, şiir dinletileri ve röportajlar yapmaktadır. 'Şimdi Dünya Dinliyor' sloganını kullanan Tgrt Fm, dünya çapında bir kitleyi hedef almaktadır. Canlı radyo dinle ile her yerden etkin olarak dinlenilebilmektedir. Tgrt Fm’de her gün en güncel konulara yer verilmektedir. Türkiye’nin her yerinden canlı bağlantılar sağlanmaktadır. Canlı yayın bağlantıları ile dinleyicilerin soruları yanıtlanmakta, görüşlerine yer verilmektedir.
Tgrt Fm'de en çok beğenilen programlardan bir tanesi de yıllardır devam eden 'Buram Buram Anadolu' programıdır. Yurtiçinde ve yurtdışında memleket özlemi çekenlerin dinlemekten keyif aldığı bu program internet üzerinden radyo yayını ile sorunsuz olarak dinlenilebilmektedir.

  • Üye Avatar

    erbil ocakci

    16 Kasım 2017

    TRGT radyosunu dinlemek istiyorum

    Cevapla
Yukarı Çık