Trt Fm Dinle

Türkiye'nin ilk radyo kanalı olan Trt Fm, devlet tarafından kurulmuştur. Özel radyolar faaliyete başlamadan önce tek olan Trt Fm, halen devlet eli ile faaliyet göstermektedir. Ankara'da kurulan radyo, ülkemizin her yerinden yayın yapabilmektedir. En ücra köşelerde bile Trt Fm frekansına erişim sağlanmaktadır. Ayrıca internet üzerinden radyo Trt Fm dinle ile yerli ve köklü olan Trt Fm'i her daim dinlemek mümkündür.
Trt Fm'de müzikten kültüre, haber programlarından canlı yayınlara kadar her türlü programa yer verilmektedir. Geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Trt Fm, teknolojik tüm imkânları kullanmaktadır. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte canlı radyo dinle ile her an, her yerde dinlenilebilmektedir.
Trt Fm, dinleyicilerinin istek ve görüşlerini önemsemektedir ve bu doğrultuda özgün bir yayın akışıyla radyo yayını yapmaktadır. Günün her saati keyifle dinlenen Trt Fm, tüm yöresel müzikleri, türküleri ve her tür müzik türüne yayın akışında yer vermektedir. 7'den 70'e herkesin keyifle dinleyebileceği programların yapıldığı Trt Fm, ülkemizde en çok dinlenen radyolar arasındadır.

Yukarı Çık