Trt Radyo 1 Dinle

Trt bünyesinde kurulan radyolardan bir tanesi olan Trt Radyo 1, devlet radyosu olarak faaliyetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Trt Radyo 1, son derece tecrübeli bir radyodur. Ulusal bir radyo kanalı olan Trt Radyo 1, radyo 1 dinle ile de internet üzerinden 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak dinlenilebilmektedir.
1974 yılından itibaren yayın yapan Trt Radyo 1'de, özellikle türkülere, Türk Halk Müziklerine, Türk Sanat Müziğine yer verilmektedir. Unutulmaya yüz tutan eserlerin unutulmaması ve yeni nesil tarafından da dinlenilmesi hedeflenmektedir. İnternetin ulaştığı her yerden canlı radyo dinle ile yayın akışını takip etmek mümkündür. Trt Radyo 1’in hedef kitlesi oldukça geniştir. Hem Türk Musikisi sevenler, hem haber takibi yapanlar, hem de sporseverler her daim Trt Radyo 1’i dinlemektedir.
Trt Radyo 1'de tecrübeli djler, spikerler ve programcılar yer almaktadır. Haber bültenleri, spor programları ve müzik dinletilerinin yanı sıra Süper Lig maçlarını da radyo yayını ile canlı dinlemek mümkündür. Türkiye'nin her yerinden frekanslarınızı ayarlayarak ya da internet üzerinden sitemizden Trt Radyo 1'i dinleyebilirsiniz.

Yukarı Çık