Trt Türkü Dinle

Ankara merkezi olarak yayın yapmakta olan TRT türkü 2009 yılından günümüze kadar ülkemizde türkü sevenler ve Türk Halk Müziği sevenleri için özel yayın yapmaktadır.
TRT türkü çok başarılı bir programcı kadrosu ve disiplinli yayın tarzıyla dinleyicilerinin oldukça dikkatini çekmektedir. Türkiye'de türkü tarzında yayın yapmakta olan en önemli radyoların başında TRT Türkü de gelmektedir. TRT Türkü Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapmaktadır. Radyo frekansı olarak Ankara Çankaya 107.8 Ankara Elmadağ 98.6 frekansıyla Ankara merkezli yayınlarına devam ediyor. İnternetten canlı türkü dinleme hazzımı TRT Türkü ile yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda radyorulet kalitesiyle 7/24 ister bilgisayarınızdan isterseniz Android uyumlu cep telefonlarınızdan TRT Türkü FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.
Sizde hemen şimdi TRT Türkü dinleyin. Türk sanat müziğinin birbirinden güzel eserlerini TRT Türkü ile keyifle dinleyin. TRT Türkü FM hemen hemen en geniş en kapsamlı Türkü arşivini elinde bulunduran tek radyodur. TRT Türkü Fm ile geçmişten günümüze kadar en eski türküleri, İstediğiniz zaman Radyo rulet aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Sizde TRT Türkü FM hemen şimdi canlı olarak dinleyin.

 • Üye Avatar

  Türkü Sever

  13 Kasım 2016

  Hey gidi trt radyo, hala bir çınar gibi ayakta dimdiksin. Almanyadan herkese selam yolluyorum. Çok teşekkürler.

  Cevapla
 • Üye Avatar

  Lider

  26 Nisan 2016

  Herkese iyi dinlemeler diliyorum. Trt türkü gerçekten çok güzel bir radyo. Dinlemenizi tavsiye ederim.

  Cevapla
Yukarı Çık