Türkü Radyo Dinle

Uzun süredir radyo hayatında yer alan Türkü Radyo, online radyo hizmeti veren kaliteli ve türkü severler tarafından tercih edilen bir radyodur. İsminden de anlaşıldığı üzere Türkü Radyo'da geçmişten günümüze tüm türküler ve Türk Halk Müziği çalınmaktadır. Radyo Türkü dinle ile internet üzerinden online olarak Türkü Radyo'yu kesintisiz ve sorunsuz olarak dinleyebilirsiniz.
Türküler insana hüznü, kaderi, vuslatı, neşeyi kısacası her türlü duyguyu yaşatır. Her türkünün bir hikâyesi vardır ve insan türkü dinlerken kendini o hikâyelerin içinde bulur. Sevdiğiniz türküleri canlı radyo dinle ile Türkü Radyo'da dinleyebilirsiniz. Türkü kültürünü yaşatan radyo da canlı istek programları yapılmaktadır. Sevdiğiniz türküleri hem dinleyip, hem de sevdiklerinize armağan etmeniz sağlanmaktadır.
Türkü Radyo'nun dinleyici kitlesi türkü sevenler tarafından oluşmaktadır. Dinamik djler sevilerek dinlenen programlara imza atmaktadır. Telefon bağlantılarıyla dinleyicilerle hoş sohbetler yapılmaktadır. Türkü Radyo'nun internet üzerinden radyo yayını yapması sadece Türkiye üzerinden değil, tüm dünya tarafından dinlenmesini sağlamaktadır. Yurt dışında yaşayan Türkiye sevdalılarına da Türkü şöleni sunmaktadır.

  • Üye Avatar

    raıf öztürk

    23 Mayıs 2016

    çokt teşkküler yürüyin azına saglık kuşadası

    Cevapla
Yukarı Çık