Turkuvaz Fm Dinle

Turkuaz Fm, yayına girdiği tarihten itibaren Türk müziğinin en güzel örneklerini müzikseverlerle paylaşmaktadır. Sen de radyo Turkuaz Fm dinle ve Turkuaz Fm önderliğinde birbirinden güzel programları takip et. Turkuaz Fm gün içinde birçok değişik programa imza atarak, dinleyicilerin radyo yayınlarına olan ilgisini ayakta tutmayı başarmaktadır. Turkuaz Fm romantik şarkıların ve romantizmi sevenlerin Türkiye’deki adresidir.
Sadık bir dinleyici kitlesine sahip olan Turkuaz Fm radyo yayını kalitesiyle de müzikseverlerin beğenisini kazanmaktadır. Sen de canlı olarak radyo Turkuaz Fm dinle ve Turkuaz Fm vasıtasıyla en güzel radyo programlarına eşlik et. Turkuaz Fm gerek modern Türk Pop Müziği gerekse, nostalji köşeleriyle her zevke hitap eden bir yayın politikası devam ettirmektedir.
Turkuaz Fm profesyonel radyo yayını dinle ve dinleyicisinin fikirlerine değer veren bir anlayışla ilk yayına çıktığı tarihten günümüze kadar başarıyla ayakta kalmayı bilmiştir. İçeriğinde haberden magazine, best of köşesinden en sevilen 20 parçaya kadar geniş bir yelpaze barındırmaktadır. Müziğin rengini radyo dinleyicileriyle paylaşan ve bunu yaparken, kendi kitlesini yaratan bir radyo kanalıdır.

Yukarı Çık