Virgin Fm Dinle

Dünyaca ünlü bir İngiliz radyosu olan Virgin Fm, Türkiye’deki yayın hayatına 2008 yılında başlamıştır. Sen de durma ve radyo Virgin Fm dinle. Virgin Fm çatısı altında en güzel yabancı parçalarla güne devam et. Sahibi Virgin Group olan radyo kanalı açıldığı yıldan bu zamana kadar milyonlarca takipçi kazanmış ve kendine bir hayran kitlesi yaratmıştır.
Frekansını İstanbul’da 101’e taşıyarak yayın kalitesini arttıran radyo, hit müziğin en iyi adreslerinden biri olarak kabul edilmektedir. Sen de canlı radyo dinle ve Virgin Fm bünyesinde en yeni müzikleri takip et. Virgin Fm yıllar içinde kendine ait formatıyla fenomen olmayı başarmış, Geveze ve Bay J programlarıyla oldukça beğeni toplamıştır.
Virgin Radyo bir dünya markası olmasının yanı sıra, 8 radyo istasyonuna da sahiptir. Doğuş Yayın Grubu bilindiği üzere Türkiye’nin en büyük radyo grubu olma özelliği taşımaktadır. Bu anlamda radyoculuk ilkeleri ve radyo yayını kalitesiyle birçok kez ödüle layık görülmüştür. Virgin radyo halen en yeni hit parçaları dinleyicileriyle paylaşmaya devam etmektedir.

Yukarı Çık