Viva Fm Dinle

İstanbul merkezli Viva Fm, 1999 yılında yayın hayatına başlamıştır. Frekansı 90.0 FM olan radyo %70 yerli müzik %30 da seçme fantezi müzik yayını yaparak, türün hayranlarını oldukça sevindirmiştir. Sen de radyo Viva Fm dinle ve fantezi müziğin seçme örneklerini dinleme şansını yakala. Sloganı ‘’Türkçe müziğin keyfi’’ olan Viva Fm, sadık bir dinleyici kitlesi yakalamıştır.
Viva Fm, saat başı verdiği kısa haberleri, stüdyosunda ağırladığı özel konukları ile de dinleyicilerini her zaman canlı tutmayı bilmiştir. Sen de canlı Viva Fm radyo yayını dinle ve gün boyu özel konuklar eşliğinde yapılan programları takip et. Viva Fm zaman zaman dinleyicilerine hediyeler de vermekte ve müzik dolu programlarıyla keyifli saatler yaşatmaktadır.
Bünyesinde birçok profesyonel Dj barındıran Viva Fm, gün boyunca birbirinden farklı programlarıyla dinleyicinin ilgisini çekmektedir. Profesyonel radyo yayını konusunda kendini devamlı yenileyen bir yapıya sahip olduğu için de popüler radyo kanallarından biri haline gelmiştir. Viva Fm dinleyicilerinin beklentisini her zaman karşılayan bir politikayla sevilerek dinlenmekte ve dinleyici sayısını arttırmaktadır.

Yukarı Çık